FreakGamers - Gaming community

Hi guest, Due the exclusive content , register are available only with invitation code. Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts.

Do you need one ? send a donation here : DONATE and we will send it to your paypal email in 12-24H . Thanks for support us.

Caut posteri pentru forum (xenforo)

Cosmin

FG Founder
Administrator
ReactionScore
8,170
Salut
Caut posteri pentru un forum (servere , domenii , dns , panouri control etc ) . sysadmin20.com

Postarile por fi copy-paste dar traduse in spaniola (click dreapta - translate to . Sursele vi le dau eu sau le alegeti voi , ideea e sa postati tutoriale / ghiduri despre domenii , dns , vps , servere , cPanel , Plesk , VestaCP , Linux , Ubuntu etc etc

Daca e cineva interesat , sa lase reply cu pret pentru 100 / 300 topics .

Last edited:

Nicutzy

Administrator
Administrator
Member
ReactionScore
4,685
Salut, mă bag eu la așa ceva, deoarece mi-am propus că anul acesta sa particip la multe proiecte și să finalizez iarăși multe.

În legătură cu prețul momentan nu știu cât să îți spun, putem vedea la final și să cădem atunci la un acord comun, părerea mea.

SFX

Freak level 0
Active user
Member
ReactionScore
883
Salut, eu sunt interesat, pt 300 de topics 45 euro.

Cosmin

FG Founder
Administrator
ReactionScore
8,170
Salut, mă bag eu la așa ceva, deoarece mi-am propus că anul acesta sa particip la multe proiecte și să finalizez iarăși multe.

În legătură cu prețul momentan nu știu cât să îți spun, putem vedea la final și să cădem atunci la un acord comun, părerea mea.
Telegram group :
Please, Log in or Register to view URLs content!

Cosmin

FG Founder
Administrator
ReactionScore
8,170

Cosmin

FG Founder
Administrator
ReactionScore
8,170